Foto- ja disaintapeet

 Foto- ja disaintapeet aitab luua kordumatu seina, mis on mõeldud just Sinu koju.
 
Loome Teie koju tapeedi, mis mõeldud just Teie seinale.

Fototapeedi kasutamisel võib olla mitmeid erinevaid eesmärke. Olulisim on toa kaunistamine ja silmailu pakkumine. Kuid lisaks sellele suudab tapeet veel palju enamat.

Sobivalt paigutatud pilt suudab seina “nihutada” või selle hoopiski ära kaotada. Väiksemates ruumides aitab õigelt valitud pilt muuta ruumi avaramaks ja vähendada klaustrofoobilist kitsikustunnet. Metsaäärses majas seinale paigutatud fototapeet metsast võib aga seina lausa olematuks muuta.

Kui foto tundub Teie seinale liig või on sooviks saada mõnd kindlat mustrit, siis on parimaks lahenduseks just Teile loodud disaintapeet. Vahe fototapeediga seisneb selles, et kujundame ise tapeedile mustreid, saame lisada pilte, erinevaid fotosid jms. Lisaks saame tapeeti integreerida rahvapäraseid mustreid, lilli, liblikaid, loomi jms.

Soovi korral on võimalik luua uus tapeet ka mõne vana tapeedi järgi. Nii on võimalik tekitada omale nostalgiahõnguline tuba, mille tapeet pärineks justkui vanaema juurest. Lisaks võimaldab see vanade hoonete taastamisel luua originaalilähedane interjöör.

Disaintapeedi kasutamine pakub ka väga paindlikke lahendusi ettevõtetele, kus tapeeti saab integreerida logosid ja muid elemente.

TÄHELEPANU! 
Kui on soov, et foto kataks seina maast laeni, siis on selleks vaja väga hea kvaliteediga fotot. Mobiiliga tehtud pilte me seinakatteks ei soovita. Isegi kõige paremate telefonide pildid jäävad nende väikese sensori tõttu nii suurelt trükituna ikka väga koledad.

Hinnakiri

Tapeedipaber "Premium"26 €/m2
Tapeedi kujundaminekokkuleppel
Täismõõtme näidis (61x20 cm)tasuta*
Värvitoonitest5 €
* Kui tellimuse summa jääb alla 200 €, on näidise hinnaks 5 €.
Tapeedipaber “Premium” (180 g/m2)
Meie tapeedipaber on loomuliku valge tooniga, suhteliselt paks (0,3 mm) paber Ühendkuningriigist. Selle paberi puhul pole vaja muretseda, et midagi seinast läbi paistma jääks. See varjab ilusti ka seina jääva vana tapeedi, väiksemad praod seinas ning muud kergemad defektid. Kuna tapeedipaber on tapeedi kohta suhteliselt raske, siis soovitame kasutada tugevamat tapeediliimi. 
Paani laius on 61 cm.
Elutubamuhu