Fotolõuend

Lemmikfoto lõuendil annab fotole ajatuse ning ruumile ilmet.

Lõuendile on maalitud aastasadu. Tänapäevane tehnoloogia lubab meil lõuendile lisaks pintslitõmmetele jätta ka arvuti poolt salvestatud kujutisi. Nende aegade jooksul pole aga muutunud materjali väärikus ja erilisus. Ka lõuendile prinditud pildis on midagi erilist. Trükk lõuendile annab lihtsa vaevaga võimaluse luua ruumile moodsat kujundusaktsenti ja tuua kodu seinale vahvaid mälestusi, kalleid inimesi ning nostalgilisi paiku. Tegu on ideaalse võimalusega luua originaalseid kujundusi ruumis, seda nii kodus kui ka tööl.

Lõuendile trükitud pildile parima mulje andmiseks tuleks see pingutada vastavale raamile. Pakume oma valikus 2 cm paksuseid alusraame, mille hulgast saab leida just endale sobiva suuruse. Soovi korral saab ka lõuendi loomulikult ilma raamita. See on eriti mugav lahendus juhul, kui on soov teos endaga kuhugi kaugemale kaasa võtta.

Meie armastame öelda – lõuend andestab. See tähendab, et lõuendile võib trükkida ka fotosid, mis oma resolutsiooni ja kvaliteedi poolest jäävad fotopaberi jaoks nõrgaks. Näiteks sobivad lõuendile printimiseks ka telefoniga tehtud fotod. Selleks, et vaadata, kas sinu pildid sobivad resolutsiooni poolest trükkimiseks, tegime väikese abimehe, mille leiad SIIT.

Lõuendil on seinale kinnitamiseks taga hambuline riputi (tasuta, pildil), millega saab pildi mugavalt seinal olevale kruvile asetada. Soovi korral on võimalik tavapärase riputi asemel tellida lõuendi seinale riputamise komplekt. See sisaldab endas ruudukujulist riputit, spetsiaalset konksu ja kahte naela konksu seinale kinnitamiseks (näidis alumisel pildil). Kui tavaline riputi jätab lõuendi ja seina vahele lõuendi ülemisse serva väikese vahe, siis selle riputi kasutamisel on kogu pilt täielikult vastu seina. Riputi komplekti puhul lisandub lõuendi hinnale 1 €.
Meie valikus on neli küllaltki eriilmelist lõuendit. Kliki lõuendi nimel, et kirjeldust lugeda.

260 g/m2.

Tavapärane matt lõuend, mida oma materjalidest kõige pikemalt oleme kasutanud, on silmapaistva hinna ja kvaliteedi suhtega. Iseloomulikuks tunnuseks on kare pind – seda on ka pimesi tunda. Matt lõuend sobib väga hästi fototrükiks ja on paljude meie püsiklientide suur lemmik. Tegemist on mati lõuendi kohta väga kriimukindla materjaliga. Kokkuvõtteks võib öelda, et see materjal on alati kindla peale minek.

280 g/m2.

Sünteetilise mati lõuendi tähtsaimaks omaduseks on vastupidavus veele. Kui puuvillane kangas kipub vett saades tugevalt venima, siis sünteetilisest niidist tehtud lõuendit vesi ja õhuniiskus ei mõjuta. Seega võib seda kasutada isegi vannitoas. Trükiomadustelt on tegemist väga eeskujuliku lõuendiga. Kanga muster on väga sarnane meie tavalise mati lõuendiga, kuid värvide puhtus ja selgus oleks justkui kunstipäraselt lõuendilt. Seega värvid on ilusad ja puhtad ning pildil on hea kontrastsus. Kulumis- ja kriimukindluse poolest jääb küll kergelt puuvillastele mattidele lõuenditele alla, kuid mitte oluliselt.

330g /m2.

Nagu nimigi ütleb, on lõuend kergelt läikiv. Samas on läige tagasihoidlik ning ei hakka silma riivama. Lõuendi värvisügavus on meie praegusest valikust parim. Ilusad kuldkollased päikeseloojangud, sügavsinine meri, isuäratavad punased maasikad – see kõik jääb kontrastne, värviline ja kaunis. Lõuendi pind on sile, kuid siiski tajutava mustriga.

410 g/m2.

Paksul riidel, väga valge ja jämeda niidiga materjal. Lõuendiriide jäme niit kajastub ka lõuendi pinnamustris, jäädes selgelt tajutavaks ka pärast trükki. Tõeliselt valge pind võimaldab saavutada erksaid ja puhtaid värvitoone. Lõuendi massiivsus ja ühtlane struktuur jätavad väärika ja hinnalise mulje. Seda materjali soovitame eelkõige maalide reproduktsioonide jaoks. Samuti on see parim valik must-valgetele fotodele.

Lõuendile saab peale fotode ka muud huvitavat trükkida – vaata järgi!
Valmis lõuend tagant pildistatuna, tasuta riputi ja hooldusjuhendiga. 
konksE800